Trwa ładowanie...
d8kiu0u
14-04-2015 07:16

Kotlety rybne z łososia

Przepis

Kotlety rybne to smaczny pomysł, by przemycić rybę do diety niejadków. Kotleciki są pulchne i soczyste. Świetnie smakują z frytkami i surówką z kiszonej kapusty.

d8kiu0u
Oceń jako pierwszy:
Czas przygotowania:
Rodzaj kuchni:
Rodzaj diety:
Okazja:
123
Źródło: 123
Składniki
  • 0,6 kg łososia (można również użyć innej ryby)
  • 2 ząbki czosnku
  • 2 białe cebule
  • sok z cytryny
  • 2 jajka
  • 1 pęczek koperku
  • 300 g bułki tartej
  • 15 mielonej ostrej papryki
  • tłuszcz do smażenia
  • sól i pieprz do smaku
Przepis

Cebule i czosnek posiekaj. Podsmaż na tłuszczu do momentu, gdy nabiorą rumianego koloru.

Oczyść łososia ze skóry i ości. Zmiel w maszynce. Koperek posiekaj. Mielone mięso dopraw sokiem z cytryny, podsmażoną cebulką z czosnkiem, solą i pieprzem. Dodaj posiekany koperek i ostrą paprykę.

Dodaj jajka i wyrób masę. Jeśli uznasz, że jest zbyt rzadka, dodaj odrobinę bułki tartej. Formuj kotlety. Panieruj kotlety w bułce tartej i smaż z obu stron po 6 minut.

Gotowe podawaj ze świeżym koperkiem i jasnym sosem np. pieczarkowym lub szparagowym.

Przepis poleca Piotr Murawski, szef kuchni Knorr

Kotlety rybne z łososia
Kategoria przepisów
Rodzaj potrawy
Sposób przygotowania
Główne składniki

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8kiu0u
d8kiu0u
d8kiu0u
d8kiu0u
Więcej tematów
d8kiu0u

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj