Trwa ładowanie...
d10ggtx

Weganka pozwała swoich sąsiadów. "Nie mogę wychodzić na zewnątrz, bo czuję ryby"

Weganka pozwała swoich sąsiadów. Twierdzi, że specjalnie grillują mięso na swoim podwórku, by drażnić ją zapachem. Kobieta dodaje, że nie może wychodzić na zewnątrz i cieszyć się własnym ogrodem, bo czuje tylko ryby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pozwała sąsiadów za grillowanie
Pozwała sąsiadów za grillowanie (iStock.com)
d10ggtx

Cilla Carden z Girrawheen został pozwany przez swoją sąsiadkę Toanem Vu. Ten, nie pozostał jej dłużny. W sądzie zeznał, że Toanem Vu terroryzuje go dymem papierosowym, a jej dzieci bez przerwy rzucają piłką w ogrodzenie. Sprawa trafiła na wokandę sądową.

Według dokumentów widzianych przez Daily Mail Australia, Toanem Vu żądała kontroli chwastów w ogrodzie swoich sąsiadów i przesuniecie grilla, gdyż zapachy zaburzają jej sen. Skargi zostały rozpatrzone przez sąd w styczniu tego roku, ale wszystkie zarzuty zostały oddalone. Kobieta nie poddała się. Złożyła wniosek do Sądu Najwyższego o prawo do odwołania się od decyzji. Niestety, tu również spotkała się z odmową. Weganka poprzysięgła, że to nie koniec walki.

Trybunał orzekł jednak, że rodzina Cilla Carden nie zrobiła nic złego. Stwierdził, że to, co robią u siebie na podwórku to ich prywatna sprawa i dopóki nie ma skarg od innych sąsiadów, nie jest w stanie nic z tym zrobić.

d10ggtx

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Dziecko celebrytki regularnie podróżuje samolotami. Paulina Górska wyjaśnia, dlaczego mama nie powinna się tym chwalić:

Podziel się opinią

Share

d10ggtx

d10ggtx
d10ggtx