Trwa ładowanie...

Nie przegap najsmaczniejszego dnia tego roku!

Już 7 lipca, Jaworzno stanie się prawdziwą stolicą polskiej kuchni! Wszystko za sprawą wyjątkowego Festiwalu "Polska Od Kuchni", który obiecuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich miłośników pysznego jedzenia. Czy jesteście gotowi na podróż przez smaki i aromaty naszej ojczyzny?

Materiał sponsorowany przez Krysiak Polska
 Źródło: materiały partnera
d4bvlaz
d4bvlaz

Festiwal Polska Od Kuchni, to wydarzenie, które przyciąga tłumy miłośników kulinariów i tradycji. Na festiwalu czekają na odwiedzających regionalne przysmaki z różnych zakątków Polski, warsztaty kulinarne prowadzone przez Katarzynę BosackąKubę Steuermarka, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i degustacje wyjątkowych potraw. To prawdziwa uczta dla smakoszy i doskonała okazja, by nauczyć się przygotowywać tradycyjne polskie potrawy pod okiem doświadczonych kucharzy. Nie zapominamy o najmłodszych festiwalowiczach, na których czeka wesołe miasteczko i kraina słodkości.

Festiwal to również święto kobiet i polskiej tradycji z konkursami prezentującymi różnorodność i indywidualizm każdej uczestniczki. Tysiące polskich kobiet, które swoimi talentami i charyzmą zjednają serca wszystkich obecnych.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Zapraszamy w niedzielę 7 lipca do Jaworzna na Rynek Miasta. Startujemy o godzinie 13:00!

d4bvlaz

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Przyjdź, zabierz rodzinę i przyjaciół, i przygotuj się na niezapomniane doznania!

Gospodarzem Festiwalu jest Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Miasto Jaworzno.

Do zobaczenia na Festiwalu Polska Od Kuchni!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera
Materiał sponsorowany przez Krysiak Polska
d4bvlaz
d4bvlaz
Więcej tematów