Gotowanie na ekranie: burgery śniadaniowe i bułeczki z patelni

Gotowanie na ekranie: burgery śniadaniowe i bułeczki z patelni

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Nie tylko zapewnia energię na cały dzień, ale polepsza samopoczucie i obniża hormon stresu. Zamiast klasycznej jajecznicy i nudnych kanapek warto przygotować coś zupełnie innego. Charles Daigneault, finalista programu "Master Chef" w "Kuchni Dzień Dobry TVN" zaproponował kilka propozycji na smaczne i pożywne śniadanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Nie od dziś wiadomo, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Nie tylko zapewnia energię, ale polepsza samopoczucie i obniża hormon stresu. Zamiast klasycznej jajecznicy i nudnych kanapek czasem warto przygotować coś nietypowego.

Charles Daigneault, finalista programu "Master Chef" w "Kuchni Dzień Dobry TVN" zaproponował kilka propozycji na smaczne i pożywne śniadanie. W jego menu pojawiły się takie potrawy jak: bułeczki z patelni, burgery śniadaniowe, tarta z boczkiem, porem i serem czy jajka w koszykach. Zobaczcie przepis na burgera śniadaniowego.

Składniki:
2 bułeczki z patelni
2 jajka
4 plastry szynki
2 plastry ser gruyere
Liście sałaty
2 plastry pomidora
Masło
Majonez

Sposób przygotowania:

Pokroić bułeczki na pół. Na patelni smażymy plastry szynki ok 2 min. Kładziemy po 2 plastry na jajko sadzone razem z serem. Bułeczki smarujemy masłem.

Zobacz też: **NAJLEPSZE DIETY 2016**

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.