Trwa ładowanie...

Nie przegap najsmaczniejszego dnia tego roku!

Już 30 czerwca, Władysławowo stanie się prawdziwą stolicą polskiej kuchni! Wszystko za sprawą wyjątkowego Festiwalu "Polska Od Kuchni", który obiecuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich miłośników pysznego jedzenia. Czy jesteście gotowi na podróż przez smaki i aromaty naszej ojczyzny?

Materiał sponsorowany przez Krysiak Polska Sp. z o. o.
 Źródło: materiały partnera
d3epaae
d3epaae

Festiwal Polska Od Kuchni, to wydarzenie, które przyciąga tłumy miłośników kulinariów i tradycji. Na festiwalu czekają na odwiedzających regionalne przysmaki z różnych zakątków Polski, warsztaty kulinarne prowadzone przez Katarzynę BosackąKubę Steuermarka, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i degustacje wyjątkowych potraw. To prawdziwa uczta dla smakoszy i doskonała okazja, by nauczyć się przygotowywać tradycyjne polskie potrawy pod okiem doświadczonych kucharzy. Nie zapominamy o najmłodszych festiwalowiczach, na których czeka wesołe miasteczko i kraina słodkości.

Festiwal to również święto kobiet i polskiej tradycji z konkursami prezentującymi różnorodność i indywidualizm każdej uczestniczki. Tysiące polskich kobiet, które swoimi talentami i charyzmą zjednają serca wszystkich obecnych.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Zapraszamy w niedzielę 30 czerwca do Władysławowa na teren rekreacyjny przy Urzędzie Miasta. Startujemy o godzinie 13:00!

d3epaae

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Przyjdź, zabierz rodzinę i przyjaciół, i przygotuj się na niezapomniane doznania!

Do zobaczenia na Festiwalu Polska Od Kuchni!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera
Materiał sponsorowany przez Krysiak Polska Sp. z o. o.
d3epaae
d3epaae
Więcej tematów