Trwa ładowanie...

Nie przegap najsmaczniejszego dnia tego roku!

Już 23 czerwca, Warszawa stanie się prawdziwą stolicą polskiej kuchni! Wszystko za sprawą wyjątkowego Festiwalu "Polska Od Kuchni", który obiecuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich miłośników pysznego jedzenia. Czy jesteście gotowi na podróż przez smaki i aromaty naszej ojczyzny?

Materiał sponsorowany przez Krysiak Polska Sp. z o. o.
 Źródło: materiały partnera
d1kmx9s
d1kmx9s

Festiwal Polska Od Kuchni, to wydarzenie, które przyciąga tłumy miłośników kulinariów i tradycji. Na festiwalu czekają na odwiedzających regionalne przysmaki z różnych zakątków Polski, warsztaty kulinarne prowadzone przez Katarzynę BosackąKubę Steuermarka, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i degustacje wyjątkowych potraw. To prawdziwa uczta dla smakoszy i doskonała okazja, by nauczyć się przygotowywać tradycyjne polskie potrawy pod okiem doświadczonych kucharzy. Nie zapominamy o najmłodszych festiwalowiczach, na których czeka wesołe miasteczko i kraina słodkości.

Festiwal to również święto kobiet i polskiej tradycji z konkursami prezentującymi różnorodność i indywidualizm każdej uczestniczki. Tysiące polskich kobiet, które swoimi talentami i charyzmą zjednają serca wszystkich obecnych.

Zapraszamy w niedzielę 23 czerwca do Warszawy na teren zieleni przy stacji Metra Słodowiec. Startujemy o godzinie 13:00!

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Przyjdź, zabierz rodzinę i przyjaciół, i przygotuj się na niezapomniane doznania!

d1kmx9s

Gospodarzem Festiwalu jest Dzielnica Bielany.

Do zobaczenia na Festiwalu Polska Od Kuchni!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera
 materiały partnera
Źródło: materiały partnera
Materiał sponsorowany przez Krysiak Polska Sp. z o. o.
d1kmx9s
d1kmx9s
Więcej tematów