Trwa ładowanie...
d7ili2g
5 listopada 2008, 20:49

Melon w whisky

Przepis
Oceń jako pierwszy:
d7ili2g
Składniki
  • melon
  • 2 łyżki whisky
  • 2 łyżki octu z czerwonego wina
  • łyżka oliwy z oliwek
  • listki mięty
  • pieprz, sól
Przepis

Melona - bez obierania ze skórki - przekroić na połówki. Delikatnie wybrać pestki, a potem łyżką wyciąć kulki i włożyć je do miseczki. Z octu, oliwy i whisky przygotować marynatę, którą należy polać melona.
Posypać przyprawami. Całość odstawić do lodówki na około 2 godziny. Przed podaniem wierzch udekorować świeżymi liśćmi mięty.

Przepis dodał użytkownik Gosia25

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7ili2g
d7ili2g
d7ili2g
Więcej tematów
d7ili2g

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj