Trwa ładowanie...
d452erl
22 marca 2013, 13:51

Krokiety Z porem i kurczakiem

Przepis
Oceń jako pierwszy:
d452erl
Składniki
  • Naleśniki:
  • 1 szkl mleka
  • 1 szkl wody
  • 2 jajka
  • 1 łyżeczka oregano Kamis
  • ? łyżeczki soli morskiej Kamis
  • pieprz czarny Kamis
  • 1 ? szkl mąki
  • Farsz:
  • 1 filet
  • 2 duże pory
  • 3 łyżki oliwy
  • ? łyżeczki cząbru Kamis
  • sól
  • Panierka:
  • 1 jajko
  • bułka tarta
  • olej do smażenia
Przepis

1. Do wody z mlekiem dodajemy jajka i pozostałe składniki. Miksujemy. Na patelni rozgrzewamy olej i smażymy naleśniki.
2. Pory kroimy w 2mm talarki. Dusimy na oliwie z odrobiną soli. Gdy pory zmiękną ściągamy z patelni i smażymy tam fileta pokrojonego w drobną kostkę. Łączymy razem dodając cząber.
3. Na naleśniki nakładamy farsz i zwijamy krokiety. Zanurzamy w rozmąconym jajku i obtaczamy w bułce tartej. Smażymy na złoty kolor.

Przepis dodał użytkownik gagatek87

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d452erl
d452erl
d452erl
Więcej tematów
d452erl

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj