Lody? "Nie, dziękuję", czyli 4 powody, dla których warto wykluczyć je z diety
Zbliża się lato a wraz z nim wzrasta motywacja do zrzucenia kilku kilogramów. Z czego rezygnujemy najpierw? Oczywiście ze słodyczy, a wraz z nimi – z lodów. Jeśli na samą myśl czujesz smutek, mamy dobre wieści – twój organizm ci za to podziękuje. Sprawdź, co się stanie, gdy przestaniesz jeść lody.
Karolina Rozmus