Trwa ładowanie...
d4jz9ku

Jedną łyżeczką próbowały smaków w lodziarni. Niedopuszczalne zachowanie w stanie pandemii

Pani Bożena nagrała i udostępniła w internecie niedopuszczalne zachowanie w lodziarni. W sieci odbiło się ono szerokim echem. To sygnał ostrzegawczy dla nas wszystkich - zwłaszcza teraz, gdy Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła stan pandemii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pamiętajmy o myciu rąk i przestrzeganiu higieny
Pamiętajmy o myciu rąk i przestrzeganiu higieny (iStock.com)
d4jz9ku

"Grycan Nowa Stacja – Pruszków. W dobie dzisiejszych wydarzeń i wirusów może warto byłoby jednak kontrolować, kto i co robi za ladą. Piątek 28.02 godz 21. Koleżanka pracownika firmy Grycan wchodzi za ladę i dowolnie smakuje lody. Częstuje też koleżankę. Wszystko jedną łyżeczką i z głównego pojemnika. Dramat!” – relacjonuje pani Bożena.

Firma "Grycan" szybko zareagowała na zmieszczone oświadczenie. "Pani Bożeno, bardzo dziękujemy za sygnał. Takie zachowanie pracowników jest absolutnie niedopuszczalne i w żadnym wypadku nie powinno mieć miejsca. Bezpieczeństwo gości naszych lodziarnio - kawiarni jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego niezwłocznie przekazaliśmy tę informację do osób zarządzających siecią naszych lokali. Zapewniamy, że sprawa zostanie zbadana w trybie pilnym, a osoby odpowiedzialne za to zdarzenie poniosą najsurowsze konsekwencje" - brzmi oświadczenie.

Zobacz także: Walczą z przeziębieniem i grypą

d4jz9ku

Koronawirus - zalecenia

Nagranie co prawda powstało 28 lutego, gdy koronawirus nie dotarł jeszcze do Polski - ale nie jest to usprawiedliwienie. Publikujemy to wideo, by ostrzec wszystkich, że takie sytuacje mogą zdarzyć się w innych lokalach czy sklepach. Musimy być szczególnie wyczuleni na takie zachowania. Należy zastosować się do zaleceń ministerstwa zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4jz9ku

Podziel się opinią

Share

d4jz9ku

d4jz9ku