Trwa ładowanie...
Gotowanie na ekranie: pomysły na dania z kapusty
x-news
abc gotowania

Gotowanie na ekranie: pomysły na dania z kapusty

Kapusta jest warzywem dostępnym o każdej porze roku, w dodatku może stanowić bazę dla wielu potraw. Smakuje zarówno na surowo, ale też jako duszona, kiszona, gotowana czy zasmażana.Piotr Kucharski zaprezentował pomysły na dania z kapusty. Na jego stole pojawiły się dania takie jak: kapuśniak ze słodkiej kapusty, kompresowana kapusta z pieczonym boczkiem, surówka z białej kapusty oraz gołąbki z kaszą gryczaną.
Share
d2mxo0g

Kapusta jest warzywem dostępnym o każdej porze roku, w dodatku może stanowić bazę dla wielu potraw. Smakuje zarówno na surowo, ale też jako duszona, kiszona, gotowana czy zasmażana. Piotr Kucharski zaprezentował pomysły na dania z kapusty. Na jego stole pojawił się przepis na kompresowaną kapustę z pieczonym boczkiem, kapuśniaka ze słodkiej kapusty oraz gołąbki z kaszą gryczaną.

Kucharz przygotował nietypowy farsz do gołąbków. Składa się z kaszy gryczanej, boczniaków, cebuli oraz suszonych pomidorów. Zobaczcie, jak sprawnie zawinąć gołąbka i dlaczego warto je zapiekać, zamiast dusić.

d2mxo0g

*Jak zrobić dobre gołąbki? *

Klasyczne dania w nowej wersji

*Kapuśniak – zupa tania i zdrowa *

d2mxo0g

Podziel się opinią

Share
d2mxo0g
d2mxo0g
Więcej tematów