ycipk-1vzqc6

Śniadanie i obiad dla dziecka. Oto propozycja Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska pokazała na swoim koncie na Instagramie przykładowy posiłek, jaki przygotowuje swojej córce do szkoły. Warto zainspirować się wokalistką i pamiętać o zdrowym i regularnym odżywaniu się.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska pokazała dwa smaczne posiłki
Natalia Kukulska pokazała dwa smaczne posiłki (ONS.pl)
ycipk-1vzqc6

Większość gwiazd korzysta z gotowego, przywożonego pod drzwi cateringu. Nic dziwnego. Będąc zapracowanym trudno znaleźć czas na przygotowanie pięciu wartościowych posiłków. Okazuje się jednak, że nie wszyscy idą na łatwiznę. Do grona gwiazd, które gotują samodzielnie, zalicza się Natalia Kukulska. Ostatnio wokalistka przygotowała śniadanie i obiad dla dziecka.

Śniadanie dla dziecka - co przygotować?

ycipk-1vzqc6

Piosenkarka pokazała na swoim koncie na Instagramie dania, które przygotowała swojej córce. "Catering od mamusi dla córusi. Na cały długi dzień szkoły! Się pochwalę... w kuchni miewam talent" - czytamy w opisie.

Co Natalia Kukulska przygotowała córce? Na śniadanie wokalistka zaserwowała owsiankę na mleku kokosowym z bananem, jabłkiem, cynamonem i łyżką pulpy z mango. Całość posypała orzechami laskowymi i żurawiną.

Smaczny obiad dla dziecka - propozycja Natalii Kukulskiej

Smakowicie również wygląda obiad-krewetki z warzywami i makaronem. Przy okazji Kukulska zdradziła również, że do pakowania posiłków używa pojemników wielokrotnego użytku, które wykonane zostały z bambusa.

ycipk-1vzqc6

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1vzqc6

ycipk-1vzqc6
ycipk-1vzqc6