Trwa ładowanie...

Robert Makłowicz w statystykach. Ile zjadł w swoich programach przez lata?

Robert Makłowicz dzięki swojej ogromnej wiedzy, ale też pasji i ciekawości podróżnika stał się w Polsce postacią niemal legendarną. Nie dziwi więc zanadto fakt, że jest ktoś, kto pochylił się nad obecnością Makłowicza w mediach i… obliczył, ile potraw zjadł krytyk kulinarny w swoich programach.
Share
Robert Makłowicz
Robert MakłowiczŹródło: Instagram
d1fdd2p

Ile potraw zjadł Robert Makłowicz w swoich programach?

Autorzy strony "Obliczenia i analizy w rapie" opublikowali zaskakujące zestawienie wszystkich potraw zjedzonych przez Makłowicza w programach kulinarnych, które krytyk prowadził. Autorzy badań wyniki swoich drobiazgowych i z pewnością żmudnych badań przedstawili w formie procentowego zestawienia, nad którym, jak informują, pracowali aż 1,5 miesiąca!

Co się na tym zestawieniu znalazło? Szczegółowe statystyki wskazujące, ile mięsa zjadł Makłowicz: 374, w tym ponad 28 procent stanowi wieprzowina, a ponad 7 to mięsa skategoryzowane jako "inne", czyli np. mięso żabie, ale też żubr czy ślimaki. Co poza tym jadał na przestrzeni lat gospodarz programów kulinarnych? Analiza uwzględnia zupy (148), ryby (214), owoce morza (111), sery (51), a także inne dania, takie jak pierogi czy placki.

d1fdd2p

Co ciekawe, na liście danych znajduje się także i pizza. Niektórzy mogą przecierać oczy ze zdumienia, ale najsłynniejsze placki świata chyba nie cieszą się szczególnym uznaniem Roberta Makłowicza, bo w analizie widnieje przy pizzy cyfra 2! Faktem jednak jest, iż te niecodzienne badania jasno pokazują, że aż 373 dania były unikatowe!

Poza tym autorzy "Obliczeń i analiz w rapie" wskazują na wypite przez krytyka kulinarnego napoje alkoholowe i zjedzone przez niego desery.

Jedno jest pewne: liczby są nieubłagane i jasno wskazują gorącą miłość Makłowicza do kuchni.

Turecka pizza, jakiej nie znałeś. Prosty przepis na pyszne danie

Zobacz także:

Tego deseru nie może zabraknąć na stole. Wielkanocna pascha z bakaliami

Parówki na śniadanie? Owszem, ale pod jednym warunkiem

Pasta jajeczna bez majonezu. Przepis dla tych, którzy liczą kalorie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1fdd2p

Podziel się opinią

Share
d1fdd2p
d1fdd2p
Więcej tematów