ycipk-2bo2l9

Skandal w restauracji Burger King. Pracownik ścierał stół brudnym mopem

Chociaż międzynarodowe sieci restauracji starają się sukcesywnie podnosić standard swoich usług, to jednak co jakiś czas wychodzą na jaw szokujące zachowania niektórych pracowników. W jednym z amerykańskich Burger Kingów ścierano stoły mopem, który chwile wcześniej był używany do zmywania podłogi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Posiłki w restauracjach typu fast food muszą być przygotowywane wg ścisłych wytycznych
Posiłki w restauracjach typu fast food muszą być przygotowywane wg ścisłych wytycznych (123RF)
ycipk-2bo2l9

Jedna z mieszkanek Florydy, tuż po wyjściu z restauracji Burger King, zauważyła pracownika, który zmywał stolik przy użyciu podłogowego mopa. Kobieta twierdzi, że chwilę wcześniej widziała na własne oczy jak mężczyzna ścierał posadzkę tym samym mopem. "Jadłam przy tym stoliku. Gdy skończyłam i wyszłam, to przez szybę dostrzegłam, co on robi. Natychmiast włączyłam kamerę w telefonie" - powiedziała w rozmowie z mediami.

Przedstawiciele Burger King skomentowali sytuację: "Działanie przedstawione na filmie jest niedopuszczalne i niezgodne z naszymi standardami marki lub procedurami operacyjnymi. Mamy ścisłe protokoły dotyczące czystości i bezpieczeństwa żywności. Właściciel restauracji ponownie przeszkoli swój zespół we wszystkich protokołach operacyjnych" - oświadczyli.

ycipk-2bo2l9

Według lokalnych mediów to nie pierwszy skandal w tej resturacji. Podobno kilkakrotnie pojawiały się skargi odnośnie pleśni w kuchni oraz resztek jedzenia zbyt długo przechowywanych w zamrażarce.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kuchnia
ycipk-2bo2l9
ycipk-2bo2l9
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2bo2l9