ycipk-3acn35

Eleganckie pralinki na Dzień Nauczyciela. Chwila przyjemności w pięknym opakowaniu

Dzień Nauczyciela to idealna okazja do wręczenia prezentu ulubionemu nauczycielowi czy wychowawcy. Jeśli nie chcesz przesadzać z oryginalnością, ale zależy ci na czymś bardziej eleganckim niż zwyczajna tabliczka czekolady, możesz kupić opakowanie gustownych pralinek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pralinki są bardzo uniwersalnym upominkiem
Pralinki są bardzo uniwersalnym upominkiem (iStock.com, Fot: http://www.fotogestoeber.de)
ycipk-3acn35

Pomysłów na uczczenie Dnia Nauczyciela jest bez liku, ale czasem warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Niektóre dzieci przygotowują personalizowanie laurki czy ozdoby, mające głównie wartość symboliczną, inne zaś mają zamiar kupić coś droższego i bardziej przydatnego, np. kubek z efektownym napisem, kosz z różnymi produktami czy gustowny kalendarz z wiecznym piórem. Kompromisowym rozwiązaniem będą słodycze wysokiej jakości, które są niezobowiązujące i dadzą chwilę przyjemności nie tylko samemu nauczycielowi, ale też jego dzieciom.

Pralinki – sprawdzony sposób na uniwersalny prezent

ycipk-3acn35

Sprawdzonym sposobem na słodki prezent są praliny wypełnione nadzieniami o przeróżnych smakach, zarówno tych słodkich, jak i wytrawnych (np. słony karmel, alkohol). Te niewielkie czekoladki, które są znane w kulinarnym świecie od stuleci, mogą zachwycać nie tylko smakiem, ale też wykonaniem i zdobieniami. Ich ogromną zaletą jest łatwość podzielenia się z innymi. Każdy może wybrać ulubiony smak i poddać się słodkiej przyjemności. Pralinki są niesamowicie uniwersalne, bo sprawdzą się na każdą okazję.

Wykwintne pralinki, wykonane z wysokiej jakości czekolady, będą o wiele lepszym rozwiązaniem niż zwyczajne, przemysłowe czekoladki. Co prawda, ich cena nie jest niska, ale za to wrażenia smakowe są nieporównywalne. Dobrej jakości pralinki powinny mieć przede wszystkim odpowiednią zawartość składników, które składają się na określony typ czekolady. Na przykład gorzka czekolada powinna mieć masło kakaowe (a nie tańszy zamiennik), proszek kakaowy o zawartości najlepiej powyżej 70 proc. (ale 60 proc. też się sprawdzi), odrobinę cukru (lub zamienniki cukru) plus dodatki smakowe, np. wanilię.

ycipk-3acn35

Pralinki – liczy się także opakowanie

Schludnie opakowane pralinki wpływają na walory estetyczne całego prezentu. I w tym wypadku mamy sporo możliwości. Możemy wybrać produkty zamknięte w eleganckie drewniane pudełko z wygrawerowanymi życzeniami lub sloganem "Na Dzień Nauczyciela" lub "Dla najlepszego nauczyciela", które będzie można również wykorzystać w innych okolicznościach. Dobrze sprawdzi się też nowoczesna metalowa skrzynka albo zwyczajne-niezwyczajne tekturowe opakowanie, na którym można umieścić własne zdjęcie.

Artykuł stanowi część działań promocyjnych realizowanych z partnerami zewnętrznymi

ycipk-3acn35
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3acn35

ycipk-3acn35
ycipk-3acn35