Trwa ładowanie...
d4cq4gt

Doskonała oferta dla mężczyzn w Biedronce. Zadbano, żeby nie byli głodni

Przed nami długi weekend, bo wiele osób wzięło jeden dzień wolnego, by cieszyć się 4-dniowym urlopem. W Biedronce pojawiła się oferta dla osób, lubiących sięgać po gotowe produkty. Głównie jak nazwa wskazuje, dla mężczyzn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doskonała oferta dla mężczyzn w Biedronce. Zadbano, żeby nie byli głodni
(123RF)
d4cq4gt

Nie każdy potrafi sam gotować, bądź nie ma motywacji, jeżeli mieszka w pojedynkę. Takie osoby chętnie sięgają po gotowe produkty, więc nic dziwnego, że coraz więcej tego typu posiłków pojawia się w sklepach. Tym razem producent Stoczek postanowił trochę przekornie trafić do kluczowej według niego grupy odbiorców i zastosował niezły chwyt marketingowy.

Pyszne i pożywne dania, a przede wszystkim gotowe i wymagające tylko podgrzania. Doskonała oferta i to dedykowana dla mężczyzn – bo wypuszczona przez firmę "Męska rzecz".

Sieć Biedronka postanowiła sprzedawać gotowe produkty. Fasolka po bretońsku, pulpety w sosie pomidorowym czy gołąbki w sosie pomidorowym, z pewnością przypadną do gustu wielu mężczyznom. Podane w ładnym opakowaniu mogą przypominać zupki w słoikach od mamusi i budzić pozytywne uczucia.

d4cq4gt

W ofercie być może niedługo pojawią się jeszcze flaki wołowe w rosole i klopsy.

d4cq4gt

Podziel się opinią

Share

d4cq4gt

d4cq4gt