Trwa ładowanie...
d3m7f2h
Test ice tea - która jest najsmaczniejsza?
x-news/Kocham GotowaćLifeTube/Jaja w kuchni
kuchenne nowości

Test ice tea - która jest najsmaczniejsza?

Mrożona herbata to napój po który chętnie sięgamy w upalne dni. Zazwyczaj jednak nie przygotowujemy jej własnoręcznie, a kupujemy gotowe, butelkowane produkty. Piotr Ogiński, kucharz i autor vloga "Kocham gotować", postanowił przetestować smak ice tea.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3m7f2h

Mrożona herbata to napój po który chętnie sięgamy w upalne dni. Zazwyczaj jednak nie przygotowujemy jej własnoręcznie, a kupujemy gotowe, butelkowane produkty. Piotr Ogiński, kucharz i autor vloga "Kocham gotować", postanowił przetestować smak ice tea - wybrał nie tylko znane marki, ale również propozycje z dyskontów spożywczych. Czy lider okazał się najsmaczniejszy? A może nie warto przepłacać i lepiej postawić na tańszy produkt?

Wybierając w sklepie ice tea warto sprawdzić jej skład. Powinien znaleźć się w nim ekstrakt z herbaty (czarnej, czerwonej lub zielonej - zależnie od smaku produktu), a także cytryna lub aromat brzoskwini. Jeśli natomiast na etykiecie widoczna jest duża liczba tzw. "E", czyli konserwantów ani barwników, lepiej odłożyć butelkę na półkę i przygotować mrożoną herbatę własnoręcznie.

Prawdziwa mrożona herbata prostsza niż myślisz

Banalny przepis na iced coffee

Orzeźwiające granity na upały

d3m7f2h

Podziel się opinią

Share

d3m7f2h

d3m7f2h