Trwa ładowanie...

Słodycze dla gości weselnych. Podziękuj bliskim za wspólnie spędzony czas

Małe słodkości wręczane gościom weselnym w ramach podziękowań za wspólne biesiadowanie to niewielki, acz znaczący drobiazg. Jeśli masz w planach dać coś innego niż tradycyjne ciasto w pudełku, może zainteresuje się elegancko zdobiona pralinka? Zobacz nasze propozycje.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Słodycze dla gości weselnych. Podziękuj bliskim za wspólnie spędzony czasŹródło: Pixabay.com, fot: Patrice_Audet
d4chnh6
d4chnh6

Prezenty dla gości weselnych - zamiast ciasta i alkoholu

Zwyczaj obdarowywania gości weselnych słodkim drobiazgiem już na dobre przyjął się w naszej kulturze. Niektórzy wolą pozostać przy tradycyjnych, sprawdzonych pomysłach, więc planują podarować weselne ciasto albo butelkę alkoholu, który nie zostanie wypity podczas przyjęcia. Inne pary młode pragną jednak czegoś bardziej wyszukanego, więc decydują się na kupno (lub własnoręczne wykonanie) drobnych prezentów. Pomysłów jest bez liku, a wszystko zależy od inwencji twórczej przyszłych małżonków lub ich rodziców oraz, oczywiście, od zasobności portfela.

Moda na eleganckie, spersonalizowane prezenty dla gości pojawiła się stosunkowo niedawno. Coraz więcej par chce mieć przyjęcie jak z bajki, w którym każdy szczegół, łącznie z kolorystyką wystroju, jest dokładnie przemyślany. Ci, którzy wykażą się własną inwencją twórczą, mogą wykonać np. figurki z masy solnej. Ci, którzy nie mają na to czasu, mogą zamówić np. czekoladki.

Jakie czekoladki proponujemy?

Pierwszą nasza propozycją są zestawy trzech małych kostek wykonanych z belgijskiej czekolady. Widnieją na nich nadruki związane z weselem i ślubem, np. data uroczystości, imiona lub inicjały nowożeńców, podziękowania lub symbole związane z miłością (serce). Ich układ oczywiście można personalizować. Zestawy te kosztują od ok. 7 zł do ok. 12 zł.

Kolejną propozycją są czekoladowe przekąski, udekorowane kolorową masą, orzechami lub suszonymi owocami. Zestaw pierwszy składa się z okrągłych pralinek, w zestawie drugim znajdują się czekoladki w kształcie muffinek, a w zestawie trzecim znajdziemy słodkie kremy w różnych smakach, np. kawowym, czekoladowym czy waniliowym. Te propozycje kosztują od ok. 14 zł do ok. 23 zł. Podobne do nich są pralinki w kształcie kawałków okrągłego tortu, które zamknięto w pięknym pudełku. Ich cena wynosi 45,50 zł.

Wielbiciele klasyki mogą skusić się na orzechy w czekoladzie albo okrągłe pralinki, które umieszczono w eleganckich, skromnych opakowaniach. Pierwszy wariant kosztuje ok. 20 zł. Za drugi zaś zapłacisz od ok. 8 zł do ok. 13 zł.

d4chnh6

Artykuł stanowi część działań promocyjnych realizowanych z partnerami zewnętrznymi

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4chnh6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4chnh6
Więcej tematów