Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
kuchnia
03-10-2017 11:04

Przepis na udany wieczór z Amica

Sezon urlopowy za nami – na dobre zaczęła się jesień. To dobry moment, żeby spotkać się ze znajomymi, wymienić się wakacyjnymi doświadczeniami i odczarować okres chandry związanej z powrotem do szarej rzeczywistości. Mamy na to kilka świetnych sposobów, ale naszym zdecydowanym faworytem jest gotowanie we wspólnym gronie! Chcąc, by kuchenne rewolucje z przyjaciółmi zakończyły się sukcesem, potrzebujemy sprzętu, który nigdy nas nie zawiedzie wobec nawet najbardziej wymagających wyzwań kuchennych.

Przepis na udany wieczór z AmicaŹródło: Materiały prasowe
d35yauy
d35yauy

Kuchenne wsparcie
Wspólne gotowanie jest wspaniałą rozrywką, ale także prawdziwym testem umiejętności uczestników zabawy i możliwości kuchennych urządzeń. Na szczęście Amica wyposażyła swój sprzęt w nowoczesne rozwiązania, które nie dopuszczą do żadnych potknięć! Piekarnik do zabudowy EB7654A+ INTEGRA SOFT posiada m.in. szeroki zakres temperatur od 30 ºC do 280ºC. W niskich temperaturach doskonale wyrasta ciasto drożdżowe, wysokie zapewnią nam doskonale wypieczoną i chrupiącą pizzę. Warto zwrócić uwagę również na Szybki nagrzew – piekarnik rozgrzewa się do 150ºC w zaledwie 4 minuty! Dodatkowo, dzięki doskonałej technice dystrybucji ciepła, w piekarniku panuje stała temperatura. Zapewnia to równomierne pieczenie, dzięki czemu możemy zapomnieć o serniku ze spieczonym spodem i niedopieczoną górą. Teraz wszystkie dania będą wychodzić perfekcyjnie!

Po przygotowaniu potraw czas na ich podanie – na ściankach piekarnika zamontowane zostały prowadnice teleskopowe, które ułatwiają operowanie gorącymi blachami i zapewniają bezpieczeństwo podczas ich wyciągania. Jest to szczególnie istotne w przypadku mocno obciążonych blach. Komfort w kuchni zapewni także rozwiązanie Zimny front 35ºC, dzięki któremu przednia szyba pozostaje chłodna – przy temperaturze 180ºC wewnątrz rozgrzewa się do zaledwie 35ºC. Modele z linii INTEGRA są dopracowane w każdym szczególe – dzięki Soft Close drzwi piekarnika miękko się domykają czyniąc obsługę piekarnika jeszcze przyjemniejszą i bardziej wygodną. Osoby, które nie czują się mistrzami z gotowania mogą skorzystać z podpowiedzi czyli przepisów umieszczonych na drzwiach piekarnika.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nie tylko funkcjonalny!
Piekarnik ma nie tylko doskonale piec, ale również wspaniale się prezentować. Chcemy przecież wzbudzić zachwyt naszych gości. Piekarnik EB7654A+ INTEGRA SOFT wyróżnia współczesny, minimalistyczny design, który doda szyku każdej kuchni m.in. dzięki podświetlanym na czerwono pokrętłom, które w zależności od potrzeb można w całości schować w panelu.

d35yauy

Uwagę przykuwa także szyba w drzwiczkach piekarnika – pomimo częstego używania zachowana w perfekcyjnej czystości. Wszystko dzięki klipsom mocującym szybkę – w każdej chwili możesz je zdjąć i bardzo łatwo wyczyścić. Teraz bez wstydu możesz zaprosić do swojej kuchni nawet najbardziej wymagających znajomych!

Jest jeszcze coś – model piekarnika, o którym mówimy posiada klasę energetyczną A+. Co to oznacza? To, że wieczory ze wspólnym gotowaniem możesz organizować do woli, bo klasa A+ zapewnia niższe zużycie energii, a co za tym idzie niższe rachunki!

Teraz pozostaje już tylko wybrać ulubione przepisy i zaprosić znajomych na wspólne gotowanie. Przed wami wiele wspaniałych wieczorów. Powodzenia!

d35yauy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35yauy
Więcej tematów