Trwa ładowanie...

Domino, kaseta czy grzybki? Czekoladki w oryginalnych formach

Płynna czekolada jest niesamowicie plastyczna, dlatego można formować z niej przeróżne kształty. Pomysłów jest bez liku, a wszystko zależy od inwencji twórczej cukierników. Poniżej prezentujemy czekoladki o oryginalnych kształtach, które cię zaskoczą.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Domino, kaseta czy grzybki? Czekoladki w oryginalnych formachŹródło: Shutterstock.com
d32iin1

Czekoladowe formy - pograsz czy zjesz?

Czekoladowe figurki doskonale nadają się na prezent. Jeśli bliska osoba, którą chcemy obdarować, jest łasuchem i zajada się czekoladą, na pewno ucieszy się ze słodkiego drobiazgu, który wiąże się np. z jej zainteresowaniami czy pracą.

Czekoladowe szachy lub warcaby z planszą, czekoladowe domino czy kontroler do gier wideo to piękne i bardzo pomysłowe przysmaki, które będą fajnym pomysłem na upominek dla wielbicieli tego typu rozrywek. Wyroby, które prezentujemy, zostały wykonane z wysokiej jakości czekolady mlecznej i białej. Kosztują od ok. 30 zł do ok. 60 zł.

Czekoladowe formy - płyta, piłka, kaseta magnetofonowa

Kolejnym wartym uwagi wariantem są figurki dla wielbicieli muzyki. Czekoladowa kaseta czy płyta gramofonowa to świetne propozycje dla tych, których ciekawi np. historia muzyki czy muzyczne sprzęty retro, mające już dzisiaj wartość jedynie sentymentalną. W naszych propozycjach znalazły się dwie płyty wykonane z białej i deserowej czekolady oraz kaseta magnetofonowa, uformowana z kolei z mlecznej czekolady. Z te propozycje zapłacisz od ok. 32 zł do ok. 50 zł.

Dla wielbicieli piłki nożnej przygotowano z kolei figurki w kształcie korka piłkarskiego, gwizdka, koszulki czy piłki. Wybrane przez nas smakołyki kosztują ok. 40 zł.

Czekoladowe formy - dla tych, co lubią gotować

Kolejną propozycją są figurki w kształcie grzybów, sardynek i przyborów kuchennych. Te oryginalne formy na pewno zaskoczą amatorów gotowania, a może nawet samych profesjonalnych kucharzy. Figurki również wykonano z różnych rodzajów czekolady, niektóre są wypełnione karmelem i nugatem. Kosztują od ok. 30 zł do ok. 35 zł.

Czekoladowe formy - złota rączka na pewno się ucieszy

Ostatnią naszą propozycją są czekoladowe narzędzia, które będą dobre dla każdego łasucha kochającego majsterkowanie. Prezentujemy trzy zestawy w różnych cenach, od ok. 35 zł do ok. 63 zł.

Artykuł stanowi część działań promocyjnych realizowanych z partnerami zewnętrznymi

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d32iin1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32iin1
Więcej tematów