Trwa ładowanie...

Czekoladowe prezenty dla młodej pary. Eleganckie i wykwintne

Nie wszyscy nowożeńcy lubią alkohol, nie wszyscy też chcą dostać kwiaty. Bardzo dobrym dodatkiem do tzw. koperty będą wytworne czekoladki. Zobacz, jakie kupić.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Czekoladowe prezenty dla młodej pary. Eleganckie i wykwintneŹródło: iStock.com, fot: HiddenCatch
d1mn9t0
d1mn9t0

Czekoladki dla młodej pary - smak i jakość

Ślub to bardzo uroczysta okazja, dlatego czekoladowy prezent dla nowożeńców powinien być wytworny i elegancko zapakowany. Oczywiście można wybrać standardową bombonierkę lub dużą nadziewaną czekoladę o wadze około trzystu gramów, ale można też kupić coś bardziej oryginalnego.

Przed wyborem prezentu warto wziąć pod uwagę smak czekolady. Najczęściej kupuje się wyroby z czekolady mlecznej, bo są najbardziej uniwersalne. Nie każdy jest przyzwyczajony jest do cierpkiego smaku czekolady gorzkiej i nie każdy lubi zajadać się bardzo słodkimi, wręcz mdłymi przysmakami z czekolady białej. Jeśli nie jesteśmy pewni preferencji przyszłych małżonków, możemy wybrać zestaw czekoladek w różnych smakach, zarówno bardzo słodkich, jak i gorzkich. Świetnie sprawdzi się też kulinarna nowość, czyli czekolada różowa, która ma lekko słodki smak z kwaśną, jagodową nutą.

Poza smakiem trzeba też zwracać uwagę na jakość czekolady. Oczywiście im lepsza, tym droższa, bo prezent z założenia powinien być wartościowy i przemyślany. Dobrej jakości czekolada zawiera przede wszystkim odpowiednią ilość kakao (mleczna ok. 30-50 proc., deserowa ok. 50-70 proc. gorzka ok. 70-90 proc.), cukier i masło kakaowe. Uważajmy na wyroby czekoladopodobne, które zamiast tłuszczu kakaowego zawierają zwykle tańszy utwardzony tłuszcz roślinny.

Czekoladki dla młodej pary - pralinki czy tabliczki?

Na prezent będą dobre zarówno tradycyjne tabliczki, jak i wielosmakowe, dekoracyjne pralinki. My proponujemy dwa zestawy w drewnianych skrzynkach oraz jeden zestaw z możliwością umieszczenia własnego zdjęcia na opakowaniu. Niektóre czekoladki mają standardowy, okrągły kształt, inne zaś przypominają serca i są zdobione dodatkami w postaci suszonych owoców lub orzechów. Prócz tego proponujemy tradycyjne tabliczki (w tym jedną z czekolady różowej) oraz owoce zanurzone w czekoladzie deserowej.

Artykuł stanowi część działań promocyjnych realizowanych z partnerami zewnętrznymi

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1mn9t0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mn9t0
Więcej tematów