Czajniki elektryczne do 100 zł. Jak wybrać odpowiedni dla siebie?

Czajnik to nieodłączny element każdej kuchni. Zaparzenie w nim wody na herbatę czy kawę zajmuje tylko moment. Dlatego trudno się dziwić, że coraz częściej zastępuje te klasyczne - stawiane na gazie. Wybraliśmy dla was kilka specjalnych modeli, które świetnie się prezentują.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czajnik także może być ozdobą kuchni
Czajnik także może być ozdobą kuchni (Shutterstock.com)
WP

Czajnik składający się z klasycznego połączenia czerni ze srebrno-metaliczną barwą to istota elegancji. Dopasuje się praktycznie do każdego wnętrza. Bardzo przyciąga wzrok, więc może stanie się hitem twojej kuchni. Czajnik jest bardzo intuicyjny w obsłudze i posiada praktyczną budowę.

WP

Widzieliście kiedyś czajnik bezprzewodowy? Często wywołuje spore zaskoczenie, ale tak naprawdę to bardzo popularne rozwiązanie. Jeśli chodzi o wygląd, to, podobnie do poprzedniego, łączy ze sobą czerń i metaliczną barwę. Ze swoim stylowym wykończeniem aż prosi się, żeby zagościć w waszej kuchni.

Kolejne ciekawe rozwiązanie. Szklany czajnik przykuje twoją uwagę za każdym razem, gdy będziesz gotować w nim wodę. Wydaje się banalne, ale nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak to potrafi hipnotyzować. Zwykłe gotowanie wody to już przeszłość

WP

Dla użytkowników kochających klasykę mamy wciąż elektryczny, mimo wyglądu, czajnik. Posiada również ciekawe rozwiązanie. Na froncie zamontowano w nim termometr, pokazujący aktualną temperaturę wody. Idealne rozwiązanie dla osób pijących zieloną herbatę. W dodatku wygląda naprawdę świetnie.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP