AïOLI inspired by Katowice już niedługo na katowickim Rynku 5

AïOLI kocha zaskakiwać – począwszy od słynnych śniadań za 1PLN do kawy, przez lunche w cenie 19,90PLN, wtorkową Margherita i Margarita za 10PLN, czy skończywszy na koktajlowych wieczorach w rytm muzyki płynącej z winyli grających na żywo DJ-i.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
AïOLI inspired by Katowice już niedługo na katowickim Rynku 5
(Materiały prasowe)
WP

#aioliciezadowoli wkrótce w Katowicach!

Pod tym hasłem kryje się nowy koncept na katowickiej arenie gastro – AïOLI inspired by Katowice, który ruszy pełną parą jeszcze w tej połowie roku. Wszystkich entuzjastów srogiego fajeru zaprasza na imprezę pre-otwarcia, w sobotę 19.05 od godz. 22:00 na Rynek 5.

To nie wszystko – zapowiadają się także mocno taneczne klimaty w każdą piątkową i sobotnią noc!

WP
Materiały prasowe
Podziel się

AïOLI już od ponad pięciu lat karmi, poi i przybija piątki wszystkim #aiolifriends. Pierwszy koncept powstał w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 18 pod szyldem AïOLI Cantine Bar Café Deli. Dynamiczny rozwój dał możliwość dalszym miejscom, zarówno w stolicy (nowa odsłona AïOLI Bread&Aperitivo przy Chmielnej), jak i poza nią (AïOLI inspired by Gdańsk).

Jak mówią przedstawicie marki - „jesteśmy z Warszawy, ale uczymy się śląskiego, bo chcemy wyjść naprzeciw lokalsom, naszym katowickim #aiolifriends!”

WP

Drzwi do katowickiej kantyny na dobre otworzą się pod koniec maja. Od tego momentu będzie można zamawiać dania rodem z basenu Morza Śródziemnego, a także wege, fit czy burgery. Więcej informacji czeka na kanałach mediów społecznościowych kantyn.
Z inspiracji do Śląska!

#widzimysięwaioli

facebook.com/aiolixkatowice
instagram.com/aiolixkatowice

Więcej informacji na stronie wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/422818978179629/

WP
Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP