Trwa ładowanie...
djig5cf
Informacja prasowa
abc gotowania

Roger Federer w promocji Lindt!

Festiwal czekolady z Rogerem Federerem
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roger Federer w promocji Lindt!
(mat. prasowy)
djig5cf

Już we wrześniu światowej klasy szwajcarski tenisista i ambasador firmy Lindt & Sprüngli Roger Federer będzie twarzą akcji Lindt: "Festiwal Czekolady Lindt - Wygraj spotkanie z Rogerem Federerem".

Roger Federer jest pierwszym ambasadorem marki w 170-letniej historii firmy. Zapytany o to, dlaczego zgodził się nim zostać, Federer odpowiada: "Pochodzę ze Szwajcarii, więc oczywiście już od dzieciństwa byłem wielkim fanem czekolady Lindt. Z podziwem patrzę na ich rozwój i innowacyjność". Federer – sam będąc niekwestionowanym mistrzem – przyznaje, że bardzo cieszy się ze współpracy z mistrzem świata w klasie czekolad Premium: "Łączy nas wiele, a przede wszystkim nieustanne dążenie do doskonałości".

 (fot. mat. prasowy)

Proste zasady - wysmakowana nagroda

djig5cf

Roger Federer będzie twarzą wrześniowej promocji Lindt. Aby wziąć udział w promocji należy kupić dowolne produkty Lindt, zachować paragon i zarejestrować się na stronie www.excellence.pl w terminie 1-30.09.2016. Nagrodą główną w promocji będą dwa podwójne wyjazdy do Szwajcarii, połączone z osobistym spotkaniem z Rogerem Federerem, które odbędzie się w siedzibie firmy w Kilchbergu koło Zurichu. Atrakcją dla smakoszy będą także niewątpliwie czekoladowe warsztaty z Maîtres Chocolatiers Lindt, kolacja w typowej szwajcarskiej restauracji oraz zwiedzanie Zurichu. Nagrody dodatkowe to 10 toreb tenisowych z autografem Rogera Federera, wypełnionych pralinkami Lindor oraz 100 eleganckich zestawów czekolad Lindt.

djig5cf

Podziel się opinią

Share

djig5cf

djig5cf