Trwa ładowanie...
d2isyz5

Foodtruckowa Noc Muzeów i dwa dni jedzenia pod Pałacem Kultury!

Prawie 40 rozmaitych zmotoryzowanych restauracji i kawiarni - od większych i mniejszych samochodów, poprzez przyczepy, rowery, skutery i wszystko to, co karmi i poi na kółkach zaparkuje pod Pałacem Kultury i Nauki w weekend Nocy Muzeów. Żarcie Na Kółkach wraca w jedno z ulubionych miejsc na wielki miejski piknik i jedzenie przy wspólnym stole. 20 i 21 maja food trucki będą karmić w dzień, w nocy i znowu w dzień. Szykuje się wielka streetfoodowa uczta!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Foodtruckowa Noc Muzeów i dwa dni jedzenia pod Pałacem Kultury!
(Materiały prasowe)
d2isyz5

Food trucki Żarcia Na Kółkach z każdym sezonem są coraz popularniejsze i moda ta rozkręca się z wydarzenia na wydarzenie. W lecie, gdy na ulicach jest ich najwięcej są niemal okupowane przez gości, którzy rezygnują z siedzenia wewnątrz restauracji na rzecz rozmaitych dań na świeżym powietrzu prosto z ciekawych samochodów. Foodtruckowcy prześcigają się w pomysłach na oryginalne menu - bo poza niekwestionowanych królem street foodu, jakim jest burger, na ulicach spotykamy auta z najróżniejszymi daniami z całego świata. Kanapki, zupy, lody, ciastka, wafle, sushi, ryby, tacos, zapiekanki, gofry, naleśniki, dania fit, wege i wegan. Takie dania serwowane z food trucków już nikogo nie dziwią.

   Materiały prasowe

Tak różnorodnie będzie również 20 i 21 maja pod Pałacem Kultury i Nauki. Żarcie Na Kółkach, wspólnie ze sprawdzoną ekipą 40 food trucków zabierze swoich gości w przepyszną, karmiącą zmysły podróż dookoła świata. Przez cały weekend w sobotę i niedzielę, non stop trwać będzie wielka wyżerka. Pod Pałacem Kultury i Nauki, przy wielkim wspólnym stole, skosztować będzie można potraw rodem z Meksyku, Hiszpanii, Włoch, Wietnamu, Tajlandii, Węgier, Izraela, czy Francji.

   Materiały prasowe

Ta edycja Żarcia Na Kółkach będzie wyjątkowa, bo w ważnym dla Stolicy terminie - w trakcie Nocy Muzeów, kiedy warszawiacy tłumnie odwiedzają galerie, muzea i wystawy. - My będziemy im towarzyszyć i czekać w samym sercu miasta na wszystkich głodnych i spragnionych. Karmić będziemy nie tylko w ciągu dnia, ale też w nocy, kiedy w okolicach Pałacu Kultury i Nauki ciężko jest znaleźć coś ciekawego na szlaku muzealnej eskapady. Zapraszamy serdecznie. Nie pozostawimy nikogo głodnym! - mówi Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

   Materiały prasowe
d2isyz5

Podziel się opinią

Share

d2isyz5

d2isyz5