Trwa ładowanie...
d3yju3l

Dzięki nim gotowanie stanie się przyjemnością. Nie może ich zabraknąć w twojej kuchni

Gotowanie bez odpowiednich narzędzi może być prawdziwą udręką. Tym razem polecimy wam kilka zestawów noży, które dzięki swojej wytrzymałości i funkcjonalności sprawią, że praca w kuchni będzie łatwiejsza i o niebo bardziej przyjemna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bez nich praca w kuchni to udręka. Wybierz mądrze
Bez nich praca w kuchni to udręka. Wybierz mądrze (Shutterstock.com, Fot: WP.PL)
d3yju3l

Pierwszym z proponowanych przez nas zestawów noży, jest Fiskars z linii Fiskars Functional Form. Noże łączą wysoką jakość ze zwiększonym bezpieczeństwem użytkownika. Dzięki specjalnej rękojeści, trzymają się lepiej w dłoni.

Każdy lubi mieć w swojej kuchni porządek. Zestaw noży w bloku jest idealnym rozwiązaniem, aby utrzymać wszystko z dala od chaosu. W zestawie jest pięć noży, każdy ma inne zastosowanie. Są bardzo łatwe w ostrzeniu i wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są w stanie wytrzymać użytkowanie przez wiele lat.

d3yju3l

Lubisz mieć więcej gadżetów? To będzie zestaw dla ciebie, z dodatkową ostrzałką do noży oraz skrobakiem z ruchomą głowicą. Dzięki temu twoje noże zawsze będą odpowiednio ostre. To bardzo ważne w kuchni - jeśli noże są tępe, przygotowanie potraw może przyprawiać o nerwy.

Jeśli korzystasz w swoich potrawach z sera żółtego, to polecamy zakup odpowiednich noży do krojenia. Noże ze stali nierdzewnej zapewnią jakość i wytrzymałość na długi czas. Do zestawu noży dołączona jest odpowiednia deska, w której można je schować. W ten sposób zaoszczędzimy sporo miejsca, którego w kuchni nigdy za wiele.

d3yju3l

Podziel się opinią

Share

d3yju3l

d3yju3l
d3yju3l