Trwa ładowanie...
da6c9cv

Targ Śniadaniowy w Słonym Spichlerzu. Smaki, dla których warto przyjść

Kuchnia polska, włoska, trochę Meksyku i Francji. Wszystko w jednym miejscu - Słonym Spichlerzu w Gdańsku. Przyjdźcie na Targ Śniadaniowy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Targ śniadaniowy
Targ śniadaniowy (Materiały prasowe)
da6c9cv

Poranki nad Motławą wpisują się w weekendowy “MUST BE”. Słony Spichlerz mmobilizuje Gdańszczan oraz odwiedzających Wyspę Spichrzów do wspólnego celebrowania najważniejszego posiłku, którym jest ŚNIADANIE.

Jakżeby inaczej, również w tym tygodniu zapraszają na drugą odsłonę Targu Śniadaniowego w Słonym Spichlerzu. Punktualnie od 9:00 rano w sobotę i niedzielę wybrani restauratorzy pomogą rozpocząć dzień w kulinarnym, dobrym stylu.

Targ śniadaniowy Materiały prasowe
Podziel się
da6c9cv

Bez sporów, lepiej na słodko czy na słono, lekko czy bardziej tłusto na te mroźne poranki. Na gości czeka wiele propozycji do wyboru, jak zawsze podróżując w różne zakątki smaków świata.

Dla zwolenników polskich smaków proponują WIEJSKIE śniadanie, pełne najlepszych wędlin, serów i pieczywa, którego zapach przywołuje najpiękniejsze wspomnienia.

Targ śniadaniowy Materiały prasowe
Podziel się

Dla rybnych smakoszy, EGGS ROYAL w towarzystwie grillowanego łososia oraz wyraziste pasty rybne od Delifish. Oprócz tego, FRITATTA we włoskim i meksykańskim stylu od Pastavino i Meaxeat oraz EGGS SANWICH lub CROQUE MADAME dla kanapkożerców. A najlepsze…. że to tylko wybrane propozycje!

da6c9cv

Nastawcie budziki i już w ten weekend ruszajcie do Słonego Spichlerza na Targ Śniadaniowy z najpiękniejszym widokiem na gdańską Starówkę.

Materiały prasowe
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


da6c9cv

da6c9cv
da6c9cv