Trwa ładowanie...
d3pksrq

Targ Śniadaniowy w Słonym Spichlerzu. Smaki, dla których warto przyjść

Kuchnia polska, włoska, trochę Meksyku i Francji. Wszystko w jednym miejscu - Słonym Spichlerzu w Gdańsku. Przyjdźcie na Targ Śniadaniowy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Targ śniadaniowy
Targ śniadaniowy (Materiały prasowe)
d3pksrq

Poranki nad Motławą wpisują się w weekendowy “MUST BE”. Słony Spichlerz mmobilizuje Gdańszczan oraz odwiedzających Wyspę Spichrzów do wspólnego celebrowania najważniejszego posiłku, którym jest ŚNIADANIE.

Jakżeby inaczej, również w tym tygodniu zapraszają na drugą odsłonę Targu Śniadaniowego w Słonym Spichlerzu. Punktualnie od 9:00 rano w sobotę i niedzielę wybrani restauratorzy pomogą rozpocząć dzień w kulinarnym, dobrym stylu.

Targ śniadaniowy Materiały prasowe
Targ śniadaniowy (Materiały prasowe)

Bez sporów, lepiej na słodko czy na słono, lekko czy bardziej tłusto na te mroźne poranki. Na gości czeka wiele propozycji do wyboru, jak zawsze podróżując w różne zakątki smaków świata.

d3pksrq

Dla zwolenników polskich smaków proponują WIEJSKIE śniadanie, pełne najlepszych wędlin, serów i pieczywa, którego zapach przywołuje najpiękniejsze wspomnienia.

Targ śniadaniowy Materiały prasowe
Targ śniadaniowy (Materiały prasowe)

Dla rybnych smakoszy, EGGS ROYAL w towarzystwie grillowanego łososia oraz wyraziste pasty rybne od Delifish. Oprócz tego, FRITATTA we włoskim i meksykańskim stylu od Pastavino i Meaxeat oraz EGGS SANWICH lub CROQUE MADAME dla kanapkożerców. A najlepsze…. że to tylko wybrane propozycje!

Nastawcie budziki i już w ten weekend ruszajcie do Słonego Spichlerza na Targ Śniadaniowy z najpiękniejszym widokiem na gdańską Starówkę.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d3pksrq

Podziel się opinią

Share
d3pksrq
d3pksrq