Trwa ładowanie...
d4fes80

Marzenie miłośników gotowania. Hitowy robot kuchenny w Lidlu

Nie chcesz spędzać kilku godzin na pieczeniu ciasta? Jest na to proste rozwiązanie. Robot, który ułatwi ci życie w kuchni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robot planetarny w Lidlu
Robot planetarny w Lidlu (Materiały prasowe)
d4fes80

Każdy, kto spędza więcej czasu w kuchni i lubi gotować, marzy o dobrym robocie kuchennym. Zwłaszcza ci, którzy mają liczną rodzinę bądź lubią organizować duże przyjęcia.

Właśnie teraz w ofercie Lidla pojawił się robot kuchenny za 189 zł, który rzekomo ma spełnić wszelkie marzenia miłośników gotowania i pieczenia. Robot planetarny służy do mieszania i wyrabiania ciasta. Mieszadło porusza się nie tylko wokół osi własnej osi, ale także wokół misy.

Jak zapewnia producent, sprzęt posiada 7 poziomów prędkości i osłonę przed zachlapaniem całej kuchni. To ma pomóc z łatwością ugnieść ciasto i ubić śmietanę. Pieczenie zajmować będzie teraz chwilę, a my będziemy mogli szybko przygotować dla dzieci ich ulubione wypieki oraz zachwycić w niedzielę ciepłą szarlotką.

  Materiały prasowe

Ważne jest także, że misa ze stali szlachetnej pomieści dużą liczbę składników. Posiada obrotowe ramię z dźwignią odblokowującą do łatwej wymiany akcesoriów. Robot planetarny kupisz od dzisiaj w Lidlu. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych.

A co dla was jest najważniejsze przy wyborze robota kuchennego?

d4fes80

Podziel się opinią

Share

d4fes80

d4fes80