Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
18-06-2014 11:42

Sylwia Wiesenberg ambasadorem marki Fit&Easy

Popularna w Stanach Zjednoczonych instruktorka fitness i propagatorka zdrowego sposobu odżywiania – Sylwia Wiesenberg rozpoczęła współpracę z marką Fit & Easy

Sylwia Wiesenberg ambasadorem marki Fit&EasyŹródło: Materiały prasowe
d2i3lgc
d2i3lgc

.

Przez najbliższy rok, jako ambasador, Sylwia Wiesenberg będzie uczestniczyła w różnych wydarzenia promocyjnych organizowanych w Polsce przez właściciela marki, Green Factory Holding. Między innymi zostanie gospodarzem warsztatów kulinarnych, na których uczestnicy dowiedzą się więcej na temat zdrowego odżywiania i poznają ciekawe pomysły na lekkie, smaczne i proste posiłki. Poprowadzi również warsztaty fitness, podczas których dokładnie przedstawi idee programu Tonique, a także doradzi jak prosto, a jednocześnie efektywnie ćwiczyć i jakie stawiać sobie cele, aby uzyskać możliwie najlepsze rezultaty.

_ Jestem zdecydowaną zwolenniczką łatwych i skutecznych rozwiązań. Jako mama dwójki dzieci, a przy okazji osoba bardzo aktywna zawodowo, chcę udowodnić, że bycie Fit może być Easy! Oczywiście w życiu nic samo nie przychodzi. Nie ma co ukrywać, trzeba poświęcić czas na treningi, jednak już w kuchni można sobie pomagać. Korzystając z naturalnych, gotowych produktów, nie musimy spędzać wielu godzin przy tworzeniu zdrowych i pysznych dań dla całej rodziny. Cieszę się niezmiernie, że będę miała okazję pokazać Polakom, tak bliskie memu sercu, połączenie idei Fit & Easy w życiu, sporcie i kuchni _ - mówi Sylwia Wiesenberg

Równocześnie do okazjonalnych spotkań z fanami na warsztatach, Wiesenberg będzie tworzyła własne przepisy kulinarne, bazujące na zielonych warzywach znajdujących się w ofercie firmy oraz przygotuje kilkanaście filmów, z autorskimi ćwiczeniami i treningami.

d2i3lgc

_ Sylwia Wiesenberg jest osobą, która doskonale wpisuje się w filozofię naszych produktów. Jest niezwykle autentyczna i naturalna, a przy tym w pełni profesjonalna i z pasją oddaje się temu co robi, dlatego zaprosiliśmy ją do długofalowej współpracy _ - przyznaje Agnieszka Krajewska, marketing manager marki Fit&Easy. _ Podobnie jak Sylwii zależy nam na tym, aby zdrowe i racjonalne odżywianie było dobrym nawykiem Polaków. Nie chodzi o trzymanie restrykcyjnej diety, ale o kształtowanie pozytywnych wzorców żywieniowych i zachęcenie do prostej, ale codziennej aktywności fizycznej _– dodaje.

Sylwia Wiesenberg jest kolejną znaną osobą wspierającą świeże produkty Fit & Easy. Marka współpracuje z Janem Kuroniem.

d2i3lgc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i3lgc
Więcej tematów