Trwa ładowanie...
daqq90i

Sprytne sprzęty do szybkich przekąsek. Przegląd inspiracji

Smaczne i aromatyczne potrawy, które jemy z całą rodziną przy wspólnym stole to piękne wspomnienia. Chrupiące gofry albo sycące panini to tylko wybrane z wielu lubianych przekąsek. Na rodzinną kolację w małym gronie, dla dzieci, albo po prostu dla odmiany - przegląd sprzętów, które urozmaicą rodzinne posiłki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opiekacze mogą pełnić więcej niż jedną funkcję
Opiekacze mogą pełnić więcej niż jedną funkcję (iStock.com)
daqq90i

Kolacja na szybko – przygotuj pachnące zapiekanki

Pachnące zapiekanki można przyrządzić w piekarniku lub opiekaczu. Te proste i lubiane przekąski pozwalają wykorzystać różne składniki, które leżą w lodówce i nie do końca mamy pomysł na to, co z nimi zrobić. Wystarczy pieczywo i ser, a do tego możemy dodać wszystko, na co mamy ochotę.

Dzisiaj każdy znajdzie odpowiednie dla siebie sprzęty kuchenne, nawet w bardzo przystępnych cenach. Bez trudu znajdziemy model z wymiennymi płytkami, które pomogą też przyrządzić gofry.

daqq90i
iStock.com
Podziel się

Sprzęty do opiekania dla każdego

Wiele możliwości daje też toster, w którym mamy możliwość odświeżyć wczorajsze pieczywo, jeśli brak nam czasu na to, aby skoczyć do piekarni.

daqq90i
iStock.com
Podziel się

Większą zapiekankę lub małą pizzę zrobimy też w piecyku wolnostojącym.

iStock.com
Podziel się
daqq90i

Poranek idealny z chrupiącymi goframi

Jednym z najlepszych pomysłów na ciepłą przekąskę lub sobotnie śniadanie są gofry, a wydajnę gofrownicę kupimy w kilku wariantach. Dla pary lub singla wystarczy model, który przygotowuje dwa naraz. Z kolei potrzeby rodziny zaspokoi większe urządzenie, które pomaga przygotować dużo gofrów w krótszym czasie.

iStock.com
Podziel się

Zdrowy koktajl na dobry dzień

W rodzinnych posiłkach przyda się odrobina różnorodności. Poza kuchenką i piekarnikiem przydadzą się blendery ręczne lub kielichowe. To pomysł na to, jak wprowadzić do diety rodziny nieco zdrowia. W tym celu przygotujmy koktajl owocowy lub warzywny. Kolorowe owoce pokrojone w kawałki można wspólnie wybrać i przygotować zdrowy koktajl na śniadanie albo podwieczorek.

daqq90i

Coś zdrowego i pysznego przygotujemy też na beztłuszczowym grillu elektrycznym, z funkcją opiekania panini.

iStock.com
Podziel się
daqq90i

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


daqq90i

daqq90i
daqq90i