Trwa ładowanie...

"Milionerzy". Padło pytanie za milion złotych. Chodziło o popularne owoce

W polskiej edycji "Milionerów", która emitowana jest (z przerwami) od 1999 roku w telewizji TVN, do tej pory jedynie trzy osoby opuściły studio, zgarniają główną wygraną. W 385 odcinku programu ponownie padło pytanie warte milion złotych. Tym razem chodziło o popularne owoce.

 Jak brzmiało pytanie za milion złotych? Jak brzmiało pytanie za milion złotych? Źródło: WP
d41ascx
d41ascx

Premiera odcinka miała miejsce 20 października 2020 roku. Jednak został on przypomniany w ramach wakacyjnych powtórek programu. 24 czerwca 2021 ponownie padło pytanie za milion złotych. Brzmiało ono: "Niektóre z tych owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie?".

Do wyboru były odpowiedzi A "wiśnia", B "banan", C "gruszka", D "awokado". Pan Łukasz Grymuza zdecydował się wykorzystać koło ratunkowe w postaci telefonu do przyjaciela. Zadzwonił więc do swojego teścia. Ten nie potrafił jednak wskazać poprawnej odpowiedzi. Dlatego też, po dłuższym namyśle, pan Łukasz zdecydował się wycofać z gry, zatrzymując wygraną w wysokości 500 tysięcy złotych.

Intuicja podpowiadała mu jednak, że może chodzić o wiśnie. Istotnie, ta odpowiedź okazała się prawidłowa, ale uczestnik nie chciał ryzykować. Rzeczywiście, niedojrzałe wiśnie po zebraniu pozostaną niedojrzałe. Natomiast banany, gruszki i awokado nadal dojrzewają.

Smacznego: przepis na rabarbar pod owsianą kruszonką

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d41ascx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41ascx
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj