Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Nowy program: "Yoga w kuchni Sebastiana Olmy"

Sebastian Olma startuje z własnym programem kulinarnym "Yoga w kuchni Sebastiana Olmy". Konwencja programu, to krótkie, kilkuminutowe odcinki, w których Olma pokazuje, jak przygotować niezwykle efektowne, co nie znaczy skomplikowane dania, bazujące na lokalnych i sezonowych produktach.

Share
Nowy program: "Yoga w kuchni Sebastiana Olmy"Źródło: materiały prasowe
d3aeie8

Sebastian Olma doświadczenie zdobywał pracując w najlepszych brytyjskich restauracjach, między innymi u Gordona Ramsaya, czy Toma Aikensa. W maju tego roku zwyciężył w drugiej edycji programu Top Chef, po czym został Szefem Kuchni w warszawskiej restauracji Kafe Zielony Niedźwiedź, która kilka miesięcy później zdobyła tytuł Knajpy Roku.

Czas na kolejne wyzwanie dla Sebastiana Olmy - własny program kulinarny "Yoga w kuchni Sebastiana Olmy”. Konwencja programu, to krótkie, kilkuminutowe odcinki, w których Olma pokazuje, jak przygotować niezwykle efektowne, co nie znaczy skomplikowane dania, bazujące na lokalnych i sezonowych produktach.

Współpraca

Do współpracy przy programie udało się namówić firmę Lenovo, która od dawna wspiera DOersów, czyli ludzi z pasją. Sebastian Olma niewątpliwie zalicza się do ich grona. Lenovo jest natomiast producentem tabletów z serii Yoga, które świetnie spisują się m. in. w kuchni, gdzie potrafią z powodzeniem zastąpić klasyczną książkę kucharską. Tablet jest tak skonstruowany, że można go postawić lub położyć pod kątem wygodnym do czytania przepisów, stabilnie chwycić, a nawet powiesić.

Premiera

Program dostępny jest wyłącznie w Internecie, a pierwszy odcinek opublikowany został w niedzielę na fan page’u Sebastiana Olmy www.facebook.com/OlmaSebastian i Lenovo Polska www.facebook.com/LenovoPolska. Będzie go można również obejrzeć na kanale YouTube – www.youtube.com/LenovoPolska

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3aeie8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3aeie8
d3aeie8
Więcej tematów