Trwa ładowanie...
drwpcw3

Najdziwniejsze dania na świecie. Nowy program

"Szokujące potrawy" to nowy program, który możemy oglądać od 1 czerwca na kanele Travel Channel i w TVN. Jarosław Nowak, antropolog i miłośnik egzotycznych podróży, pokazuje widzom najdziwniejsze i najbardziej obrzydliwe potrawy, jakie jada się w różnych zakątkach świata. Czy będzie w stanie spróbować ich wszystkich? Jak zaskoczą go lokalne dania?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Nowak zaprezentuje najdziwniejsze potrawy świata
Jarosław Nowak zaprezentuje najdziwniejsze potrawy świata (123RF)
drwpcw3

Sos ze skisłych ryb, żółwie jaja, pieczone nietoperze czy małpie głowy z rusztu top tylko niektóre "przysmaki", jakie będzie można zobaczyć.

- Prowadzący zatrzyma się w wybranych miastach, by poznać ich kulinarne tradycje oraz spróbować niezwykłych potraw. Pozna lokalnych kucharzy, hodowców, rybaków, dostawców niecodziennych produktów. Odwiedzi też targi i bazary, gdzie spróbuje najdziwniejszych dań przyrządzanych na ulicy. Dowie się, w jaki sposób kuchnia danego rejonu jest związana z naturalnymi bogactwami i historią. Prowadzący pojedzie się do m.in. Wietnamu, Kambodży i Singapuru - informuje biuro prasowe TVN i Discovery Polska.

drwpcw3

Jarosław Nowak wcześniej współpracował m.in. przy programie "Kobieta na krańcu świata". Program ":Szokujące potrawy" jest emitowany od 1 czerwca na antenie Travel Channel. Premierowe odcinki możemy oglądać w soboty o 10.50. Natomiast w TVN serial jest pokazywany w poniedziałki o 22.

Zobacz też: Wyglądają obrzydliwie, a są pyszne. Dziwne polskie smaki

Chcesz się pochwalić swoimi kulinarnymi osiągnięciami? Masz ciekawy przepis? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

drwpcw3

Podziel się opinią

Share

drwpcw3

drwpcw3