ycipk-41i3br

Najdziwniejsze dania na świecie. Nowy program

"Szokujące potrawy" to nowy program, który możemy oglądać od 1 czerwca na kanele Travel Channel i w TVN. Jarosław Nowak, antropolog i miłośnik egzotycznych podróży, pokazuje widzom najdziwniejsze i najbardziej obrzydliwe potrawy, jakie jada się w różnych zakątkach świata. Czy będzie w stanie spróbować ich wszystkich? Jak zaskoczą go lokalne dania?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Nowak zaprezentuje najdziwniejsze potrawy świata
Jarosław Nowak zaprezentuje najdziwniejsze potrawy świata (123RF)
ycipk-41i3br

Sos ze skisłych ryb, żółwie jaja, pieczone nietoperze czy małpie głowy z rusztu top tylko niektóre "przysmaki", jakie będzie można zobaczyć.

- Prowadzący zatrzyma się w wybranych miastach, by poznać ich kulinarne tradycje oraz spróbować niezwykłych potraw. Pozna lokalnych kucharzy, hodowców, rybaków, dostawców niecodziennych produktów. Odwiedzi też targi i bazary, gdzie spróbuje najdziwniejszych dań przyrządzanych na ulicy. Dowie się, w jaki sposób kuchnia danego rejonu jest związana z naturalnymi bogactwami i historią. Prowadzący pojedzie się do m.in. Wietnamu, Kambodży i Singapuru - informuje biuro prasowe TVN i Discovery Polska.

ycipk-41i3br

Jarosław Nowak wcześniej współpracował m.in. przy programie "Kobieta na krańcu świata". Program ":Szokujące potrawy" jest emitowany od 1 czerwca na antenie Travel Channel. Premierowe odcinki możemy oglądać w soboty o 10.50. Natomiast w TVN serial jest pokazywany w poniedziałki o 22.

Zobacz też: Wyglądają obrzydliwie, a są pyszne. Dziwne polskie smaki

Chcesz się pochwalić swoimi kulinarnymi osiągnięciami? Masz ciekawy przepis? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-41i3br
Polub WP Kuchnia
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-41i3br

ycipk-41i3br
ycipk-41i3br