WP

Lewandowska pokazała swoją kuchnię. Jest naprawdę piękna

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej znanych w Polsce trenerek fitness. Niedawno zasłynęła także swoim zamiłowaniem do gotowania, które zaowocowało serią produktów sygnowanych jej nazwiskiem. Gwiazda pochwaliła się także swoją kuchnią, w której spędza dużo czasu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lewandowska skończyła w tym roku 30 lat
Lewandowska skończyła w tym roku 30 lat (Facebook.com)
WP

Lewandowska przyznała się także do tego, że kiedyś nie umiała ugotować wielu dań. "Kiedyś nawet ja nie wiedziałam, jak ugotować zwykły makaron czy zupę pomidorową" - napisała pod zdjęciem swojej kuchni, które opublikowała na profilu w mediach społecznościowych.

"Pamiętam ten moment kiedy zamieszkaliśmy w Poznaniu, a Robert poprosił 'Kochanie zrób mi dobry obiadek'. Sama śmieje się w środku... jakim wyzwaniem dla mnie było ugotowanie 'dobrego obiadu'. Udało się! Podjęłam wyzwanie i dziś po wielu latach robię całkiem przyzwoity (Robert narzeka bardzo rzadko)".

WP

W kuchni Lewandowskiej królują biele i brązy, które pięknie ze sobą współgrają. Żona piłkarza postawiła na połączenie nowoczesności i klasyki. W tle widać ogromne okno, które prawdopodobnie wychodzi na ogród. Dzięki temu za dnia wpada do pomieszczenia bardzo dużo światła. Na blacie kuchennym stoją także doniczki z ziołami.

Trenerka promuje również serię przekąsek i jedzenia, które pochodzi z linii "Foods by Ann". Według gwiazdy jej produktu są bardzo zdrowe, a wszystkie ich składniki są naturalne.

WP

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kuchnia
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP