Trwa ładowanie...

Filmowy konkurs z Koler i festiwalem BNP Paribas Kino Letnie Sopot - Zakopane

Festiwal BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane już po raz 16. zaprasza na wspólne wieczory do najpiękniejszych kin pod gwiazdami na sopockim Molo, Kulturalnym Placu Niepodległości przy zakopiańskich Krupówkach i w giżyckiej Ekomarinie. Przez całe wakacje elebrujemy magię kina i cieszymy się z czasu spędzonego razem. Weź udział w naszym filmowym konkursie i spraw dodatkową radość sobie i najbliższym!

Materiał sponsorowany przez Outdoor Cinema
 Źródło: Pexels
d1nczkh
d1nczkh

Jak wziąć udział w zabawie?

1. Wstaw na swój Instagram najfajniejsze zdjęcie z wakacji: czas spędzony z przyjaciółmi lub rodziną, przy wspólnym posiłku.

2. Wybierz swój ulubiony film z tegorocznego repertuaru Festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot – Zakopane

3. Oznacz osoby, z którymi planujesz grillowanie i oznacz @kolergrills @bnpparibaskinoletnie @WP_KLUB oraz dodaj #WeLoveCinema – TBC

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Co możesz wygrać?

1 - GŁÓWNA nagroda:

Grill gazowy Köler Relish V2!

d1nczkh

Opis nagrody:

Grill Köler Relish V2 wykonany został w 100% ze stali nierdzewnej, aby służył na lata! 

Dzięki aż czterem palnikom w komorze wyposażonej w termometr możesz z łatwością kontrolować temperaturę i dopasować ją do grillowanych potraw. Wyposażeniem w postaci dwóch żeliwnych rusztów oraz płyty, pokrowca czy węża z reduktorem, sprawia, że grillowanie staje się niezwykle przyjemne i proste.

Zaskocz swoją rodzinę i przyjaciół wyjątkowym menu z modelem Köler Relish V2.

d1nczkh

2 nagroda:

Zestaw akcesoriów grillowych Köler: termometr do grillowania, zestaw narzędzi: łopatka i szczypce oraz zestaw przypraw.

3 nagroda:

zestaw upominków od Festiwalu BNP Paribas Kino Letnie

Przepiękna pogoda sprzyja odpoczynkowi w przydomowym ogrodzie czy na balkonie, zdecydowaną większość czynności staramy się wykonywać na zewnątrz, zaczynając od pracy, kończąc na spożywaniu posiłków. Jeśli szukasz bezpiecznej, zdrowej i ponadto ekonomicznego sposobu, który umożliwi Ci urozmaicenie dotychczasowego menu, to grille ogrodowe Koler okażą się strzałem w dziesiątkę.

d1nczkh

BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane to jedno z najważniejszych wydarzeń lata, które na stałe wpisało się w kalendarz polskich wakacji. Festiwal od wielu lat celebruje miłość do kina i zaprasza do oglądania filmów w wyjątkowych, zapierających dech w piersiach okolicznościach przyrody. W tym roku zaprezentuje repertuar, który spodoba się miłośnikom wszystkich gatunków filmowych. Warto zaplanować wakacyjne wieczory w kinach letnich na seansach pod hasłem We Love Cinema w towarzystwie największych gwiazd.

Materiał sponsorowany przez Outdoor Cinema
d1nczkh
d1nczkh
Więcej tematów