Blendery na każdą kieszeń. To gadżet, który odmieni twoje gotowanie

Mieszanie, siekanie i miksowanie - blender ułatwia, usprawnia i urozmaica codzienne gotowanie. Wybraliśmy różne modele sprzętu, które będą odpowiednie do każdego budżetu i każdej kuchni. Sprawdź typy, które warto mieć w kuchni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdrowsze jedzenie w krótszym czasie
Zdrowsze jedzenie w krótszym czasie (Shutterstock.com)
WP

Szybciej i zdrowiej
W dzisiejszych czasach, kiedy mamy coraz mniej czasu na gotowanie, częściej sięgamy po niezdrowe przekąski i gotowe dania. Przygotowanie pełnego posiłku zajmuje chwilę, którą niestety regularnie wolimy poświęcać na inne obowiązki. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest przyśpieszenie procesu przygotowania jedzenia i rozsądne przemyślenie swojego jadłospisu. Aby plan przekuć w praktykę, warto zaopatrzyć się w gadżet, który przyśpieszy cały proces i przekona cię do zdrowego, mniej kalorycznego jedzenia. Niedrogi blender może całkowicie zrewolucjonizować twoje kulinarne przygody. Dzięki niemu w mgnieniu oka zamienisz wiele zdrowych i wartościowych składników w sycące dania. Przyda ci się także, jeśli na co dzień gotujesz dla dzieci lub osób starszych, które mają problemy z gryzieniem. Od teraz przygotowanie menu dla nich nie będzie problemem.

WP

Wybór idealnego blendera
Wśród oferty sklepów znajdziesz wiele rodzajów blenderów, które różnią się od siebie metodą używania oraz zastosowaniem. Najpopularniejszą wersją tego sprzętu jest blender kielichowy, którego ostrza znajdują się w środku przystosowanego do nich naczynia. Wrzucone do niego produkty w kilka chwil zmienią się w idealnie zmiksowaną masę. W tego typu blenderze możesz przygotować zdrowe koktajle, zupy kremów, sosy, a nawet pokruszyć lód. Największą zaletą takiego sprzętu jest fakt, że wykonuje on za nas całą pracą. Wystarczy umieścić w kielichu produkty i pozwolić maszynie działać. Drugą opcją jest zakup blendera ręcznego, którym możesz zmiksować zupę na krem, składniki bezpośrednio na patelni lub w garnku oraz regulować poziom zmiksowania. Do takiej wersji często dodawane jest specjalne naczynie, w którym również możesz miksować wybrane produkty. Zaletą blendera ręcznego jest jego mały rozmiar oraz mobilność.

WP
123RF
Podziel się
WP

W zależności od tego, w jaki sposób korzystasz lub chcesz korzystać z blendera, możesz kupić także przydatną wersję do przygotowania smoothie. Część osób, która lubi zdrowo się odżywiać, docenia smak i moc zdrowych koktajli, przez co przygotowuje je na co dzień. Najwygodniejszym sposobem jest użycie blendera przeznaczonego do robienia smoothie. Jego budowa jest bardzo prosta - na ostrza w silniku nakładamy dołączoną do kompletu butelkę, w której miksujemy produkty. Następnie zdejmujemy ją, zakręcamy i możemy ruszać w drogę - szybko, wygodnie i zdrowo!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP