Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
urodziny
08-11-2017 15:42

Urodziny kultowego AïOLI GIVE A hi5! #aiolifriends

AïOLI - jedna z najjaśniejszych gwiazd Polskiej gastronomii - 13 listopada obchodzić będzie swoje 5 urodziny.

Artykuł sponsorowany
Urodziny kultowego AïOLI GIVE A hi5! #aiolifriendsŹródło: Materiały prasowe
d1778n8
d1778n8

Co się wydarzyło dokładnie 13 listopada, 5 lat temu? Otwarte zostały drzwi pierwszej kantyny AïOLI! I to właśnie tej na Świętokrzyskiej 18 – podczas budowy drugiej linii metra. Mimo utrudnień w komunikacji, pozamykanych ulicach itp. w AïOLI nigdy nie brakowało Gości od porannych godzin po późny wieczór przed wejściem ustawiały się kolejki. W kwietniu tego roku koncept AïOLI powiększył się o kolejną kantynę AIOLI inspired by Gdańsk przy Partyzantów 6.

AïOLI to koncept gastronomiczny, który zapoczątkował w Polsce kulturę spędzania czasu na mieście, wspólnego jedzenia śniadań, spotkań biznesowych przy lunchu czy wieczornych celebracji w gronie przyjaciół.

To już 5 urodziny AïOLI - jak zawsze organizatorzy nie spoczęli na laurach przygotowując swoim Gościom prawdziwą moc atrakcji, twierdząc, że taką okazję należy to odpowiednio uczcić! Już w najbliższy poniedziałek 13.11.2017 widzimy się w AïOLI przy Świętokrzyskiej 18.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Co czeka na wszystkich gości?

 • Od rana (9:00-12:00) śniadanie za dosłowne "hi5" do dowolnej kawy - wystarczy przybić piątkę kelnerowi (yassss :D), cały dzień Martini&Tonic za 5zł, a wieczorem oczywiście totalnie wszystko za 5zł!
 • Od godziny 20:00 – koncert Klaudii Szafrańskiej z xxanaxx wraz z Dj Black Belt Greg z Alkopoligamia.com, na zewnątrz imprezowy samochód Red Bull, na którym Spisek Jednego, Lab Bar Red Bull
 • Dodatkowo podczas wieczoru wyłonimy zwycięzców konkursu z Festiwalu Hiszpańskiego – nagrodą jest wyjazd do Sewilli dla dwóch osób.
d1778n8

To nie wszystko, więcej na miejscu :D bo #aiolicięzadowoli
Zajrzyjcie na stronę wydarzenia i potwierdźcie swój udział:
https://www.facebook.com/events/157618191502617/

To Wy z nami tworzycie na co dzień te 5 WSPANIAŁYCH wartości: EDUKACJA, KULTURA, CHARYTATYWNOŚĆ, SPOŁECZNOŚĆ, PRZYJAŹŃ.
To dzięki tym wartościom, udało nam się wprowadzić i zrealizować m.in. te 5 bardzo ważnych dla nas projektów:

 • Jako pierwsi zorganizowaliśmy Senior Speed Dating wspólnie z Dancingiem Międzypokoleniowym i udowodniliśmy, że seniorzy to nie tylko dziadki w kapciach przed TV!
 • Jako pierwsi przystosowaliśmy nasze kantyny do wizyt osób niewidomych i z dysfunkcją wzroku oraz wprowadziliśmy MENU w alfabecie Braille.
 • Jako pierwsi rozpoczęliśmy współpracę z wszystkimi warszawskimi Ogniskami Wychowawczymi i Trójmiejskimi Domami Dziecka.
 • Jako pierwsi zorganizowaliśmy charytatywny pokaz mody z okazji Dnia Matki, w którym modelkami były matki z Domów Samotnej Matki wraz ze swoimi dzieciakami.
 • Jesteśmy wyłącznościowym partnerem kampanii Jem Drugie Śniadanie i edukujemy dzieciaki w szkołach w całej Polsce o "niedożywieniu", a także wspólnie z Pajacyk i Nurture The World dożywiamy dzieci na stołówkach szkolnych. 5 WSPANIAŁYCH liczb
 • Ponad 1 milion śniadań za 1zł!
 • Ponad 2 tony sosu AïOLI!
 • Prawie 1500 #aiolifriends dziennie w 1 kantynie!
 • Ponad 300 niesamowitych pracowników w naszym zespole!
 • MILIARDY WASZYCH UŚMIECHÓW I NIESAMOWITYCH WIADOMOŚCI! #widzimysięwaioli hi5!

#aiolifriends forever!

Artykuł sponsorowany
d1778n8

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1778n8
Więcej tematów