Trwa ładowanie...
d1ecquu

Targi FOODEXPO i POLFISH w Gdańsku - tu trzeba być!

Już 7-9 czerwca 2017 w Gdańsku w Centrum AMBEREXPO odbędzie się wyjątkowe wydarzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Targi FOODEXPO i POLFISH  w Gdańsku - tu trzeba być!
(Materiały prasowe)
d1ecquu

Rynkowe nowości, przegląd trendów w branży gastronomicznej i rybnej – tak zapowiadają się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO oraz jedyne w Polsce Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. To znakomita okazja do branżowych spotkań i nawiązywania kontaktów z producentami i dostawcami produktów, sprzętu i wyposażenia dla biznesu gastronomicznego.

Materiały prasowe

DLA KOGO?

d1ecquu

Oferta FOODEXPO skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów: właścicieli i menedżerów obiektów gastronomicznych, firm cateringowych, piekarni, cukierni, lodziarni, sklepów i hurtowni spożywczych, sieci supermarketów i dyskontów oraz szefów kuchni, dietetyków i technologów żywienia. POLFISH to oferta produktów rybnych, maszyn, urządzeń, opakowań, środków utrzymania czystości, pojazdów specjalistycznych i usług dla tej branży.

DLA ZDROWIA

Specjalny program dla pasjonatów zdrowego stylu żywienia przygotowała Akademia Skutecznej Diety: możliwość analizy składu i masy ciała, indywidualne konsultacje z dietetykiem, a także cykl seminariów poświęconych najbardziej "gorącym" tematom: dietom alternatywnym, uzależnieniom od cukru, tłuszczu i soli oraz trendom dietetycznym w branży spożywczo-gastronomicznej.

KONFERENCJE BRANŻOWE

Mocne punkty programu to również branżowe seminaria, dyskusje i spotkania:

  • Norwesko-Polskie Forum Akwakultury (prezentacja nowych technologii dla zrównoważonej akwakultury na przykładzie doświadczeń norweskich, organizator: Ambasada Królestwa Norwegii),
  • spotkanie Partnerów Programu Marine Stewardship Council (misją MSC jest wykorzystanie Programu Certyfikacji MSC oraz niebieskiego certyfikatu MSC, aby wesprzeć budowę zdrowych, stabilnych ekosystemów morskich i chronić zasoby mórz i oceanów – organizator: MSC Polska),
  • II Pomorskie Forum Chłodnictwa Transportowego - Odpowiedzialni. Za. Świeżość. (organizator: EcoTerm S.C., Carrier Transicold Polska Sp. z o.o.)
  • Podstawy dietetyki. NNKT ryb jednym z najważniejszych związków w diecie (seminarium prowadzone przez Akademię Skutecznej Diety)

Rejestracja online: www.food-expo.pl www.polfishtargi.pl
Termin: 7-8 czerwca, godz. 10.00-18.00 | 9 czerwca, godz. 10.00-16.00
Miejsce: AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Żaglowa 11, Gdańsk
Organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

d1ecquu

Podziel się opinią

Share

d1ecquu

d1ecquu