Trwa ładowanie...
d2v7vmf

Czekoladowe serca dla mamy. Wyraź miłość słodkościami

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, a jeszcze nie masz prezentu? Skuś się na serce z czekolady w przeróżnych postaciach. Zobacz, jakie wyroby proponujemy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serce z czekolady będzie fajnym prezentem dla mamy
Serce z czekolady będzie fajnym prezentem dla mamy (iStock.com, Fot: MirasWonderland)
d2v7vmf

Serce z czekolady - liczy się jakość

Serce to bardzo popularny motyw w kulturze, który doskonale pasuje na okazje związane z miłością, nie tylko romantyczną. Jeśli chcemy wyrazić przywiązanie i uczucie naszym bliskim, a zwłaszcza mamie, sięgamy po różne gadżety w tym kształcie. W grę wchodzą maskotki, biżuteria, a także czekoladki.

Serce z czekolady to bardzo uniwersalny upominek. Nie trzeba długo zastanawiać się nad wyborem, wystarczy znać kulinarne preferencje. Niemniej zawsze warto pamiętać o tym, by jakość wyrobu była jak najwyższa, niezależnie od smaku i dodatków. Dobra czekolada rozpływa się w ustach i ma błyszczącą powierzchnię. Jej skład powinien być jak najkrótszy, a zawartość kakao - jak najwyższa. Dobra czekolada mleczna ma ok. 30-50 proc. proszku kakaowego, czekolada gorzka - od ok. 70 do ok. 90 proc., czekolada deserowa - od ok. 50 do ok. 70 proc. Warto też zwracać uwagę na tłuszcz. Najlepiej wybierać słodkości z tłuszczem kakaowym, a nie z tłuszczem palmowym.

d2v7vmf

Warto szukać wśród wyrobów z czekolady belgijskiej, która uchodzi za jedną z najlepszych na świecie. Sekret jej smaku tkwi w wysokiej jakości ziarnach kakao i starannym doborze pozostałych składników. Charakterystycznymi cechami tego typu czekolady są delikatnie cierpka nuta i wyjątkowo gładka konsystencja.

Serce z czekolady - jakie wyroby prezentujemy?

Wśród naszych propozycji znalazły się przede wszystkim tabliczki w kształcie serca, w zestawie z kwiatami lub pralinkami. Znajdziesz tu nie tylko słodycze z gorzkiej, mlecznej oraz białej czekolady, ale też z różowej, która na rynku cukierniczym pojawiła się stosunkowo niedawno. Proponowane przez nas wyroby ozdobione są owocami, słodkimi ciasteczkami, migdałami i orzechami. Niektóre można kupić w personalizowanym pudełku, na którym umieszcza się dowolne zdjęcie lub życzenia. Wszystkie propozycje kosztują od ok. 29 zł do ok. 240 zł.

Artykuł stanowi część działań promocyjnych realizowanych z partnerami zewnętrznymi

d2v7vmf
d2v7vmf

Podziel się opinią

Share
d2v7vmf
d2v7vmf