Trwa ładowanie...
Materiał partnera: Carrefour

Ponad 130 produktów marek własnych. Carrefour z nową ofertą

We sklepach francuskiej sieci znajdziemy nowe propozycje ciast, słodyczy i klasycznych świątecznych przysmaków czy kaw. To co się nie zmienia – jakość i niska cena.

  Źródło: Adobe Stock
d1vnpuf
d1vnpuf

Produkty marek własnych to wyroby od sprawdzonych i najlepszych dostawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W ofercie Carrefoura znajdziemy ponad 3 tys. produktów, które mają logo sieci.

Ich wspólną cechą jest doskonała jakość i niższa od "markowych" odpowiedników cena.

Dziś, gdy szczególnie zwracamy uwagę na to, ile płacimy za zakupy, ma to ogromne znaczenie. Stąd francuska marka rozszerza ofertę artykułów, które mogą zagościć na świątecznych stołach lub być słodkimi podarunkami dla najbliższych.

Polacy są już przekonani do marek własnych i uważają, że w większości przypadków oferują one najlepszy stosunek jakości do ceny. Dlatego w trosce o portfele Polaków i szeroki dostępu do świątecznych produktów wysokiej jakości postawiliśmy mocno na rozwój marki Carrefour Extra.

Ewa Dźwigacz, Product Category Group Manager – FMCG Own Brand Products w Carrefour Polska

Sieć wprowadziła więc do sprzedaży ponad 130 nowych produktów marek własnych. Do 19 listopada część z nich jest dostępna w promocyjnych cenach.

d1vnpuf

Ceny świątecznych słodkości

Ile trzeba zapłacić za dobrej jakości produkty marek własnych?

  • Dekorowane ciasteczka korzenne (7,99 zł/250 g)
  • Dekorowane czekoladą lub lukrowane pierniki (14,99 zł/700 g)
  • Zestaw do przygotowania pierników, zawierający foremki w kształcie choinki lub ludzika (11,99 zł/365–455 g)
Źródło: materiały partnera

Świąteczna propozycja to także gotowe ciasta: okrągły murzynek (23,99 zł/500 g), szarlotka (38,90 zł za kg), orzechowiec (41,90 zł za kg), ciasto piaskowe z serem i kruszonką (20,99 zł/kg), ciasto piaskowe z owocami (20,99 zł/500 g), ciasto pijana wiśnia (42,90 zł za kg) czy znaną z Włoch babkę panettone (28,99 zł/800 lub 1000 g)

d1vnpuf

Pomysł na słodki prezent

W świątecznej ofercie Carrefour znajdziemy także czekoladki i praliny marki Esprit de Fête, które mogą być świątecznym lub mikołajkowym prezentem. Najciekawsze propozycje?

  • Praliny nadziewane z kremem (13,99 zł/225 g)
  • Czekoladki z wiśnią w alkoholu (12,99 zł/126 g) marki Carrefour Extra.
  • Kawa ziarnista premium z Brazylii (29,99 zł/500 g)

Wśród świątecznych produktów marki Carrefour Extra dostępne są także słone przekąski, takie jak m.in. makaroniki, miniciasteczka wytrawne, mini panettone, tatar z łososia czy francuskie minicroques. Nieodzowną częścią świątecznej propozycji jest też karp w postaci filetów i płatów, a także klasyczne uszka z grzybami i kapustą lub z mięsem.

Produkty marki Carrefour Extra można kupić w niemal 950 sklepach w całej Polsce.

Materiał partnera: Carrefour
d1vnpuf
d1vnpuf
Więcej tematów