Trwa ładowanie...
dieta
23-07-2009 09:07

Odchudzanie przed kamerami

Amerykańska stacja telewizyjna TLC specjalizująca się w programach typu reality przygotowuje nowy show.
Wystąpi w nim cała rodzina, a jej zadaniem będzie odchudzić się pod okiem specjalistów...i kamer oczywiście

Odchudzanie przed kameramiŹródło: archiwum, fot: archiwum
d16717f
d16717f

Amerykańska stacja telewizyjna TLC specjalizująca się w programach typu reality przygotowuje nowy show. Wystąpi w nim cała rodzina, a jej zadaniem będzie odchudzić się pod okiem specjalistów... i kamer oczywiście - jak informuje Mediarun.pl. Członkowie rodziny są otyli, a ich nadwaga jest bardzo duża. 40-letni mężczyzna, mąż i ojciec, waży ponad 160 kg, jego żona jeszcze więcej - prawie 200. W największe rozmiary ubrań nie mieszczą się również dzieci - syn i córka, którzy ważą ponad 150 kilogramów każde.

Pomysłodawcą show „One Big Family" jest jego producent Mike Duffy. Koncepcję oparł na własnych doświadczeniach. Inspiracją był jego ojciec, który schudł prawie 100 kg i to w wieku 60 lat.

Czy to kontrowersyjny pomysł? Niektórym może się taki wydać, ale, jak zapewnia producent, nie chodzi mu o pokazywanie ludzkiego nieszczęścia. Przede wszystkim zależy mu na pokazaniu walki z otyłością, którą toczyć będą sympatyczni, mili ludzie.

Program będzie składał się z sześciu trzydziestominutowych odcinków. Prawdopodobnie odniesie wielki sukces, podobnie jak inne show z odchudzającymi się ludźmi w roli głównej.

Zobacz w innych serwisach:

d16717f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16717f
Więcej tematów